در این قسمت می خواهیم به معرفی سگ های بی صدای آپارتمانی بپردازیم، در ابتدا باید بگوییم که همه نژاد های سگ خوب هستند و شکی در آن نیست، اما برخی از این نژاد ها پر سر و صدا تر از بقیه هستند، که برای برخی از افراد که خودشان و یا این که همسایه های حساس به سر و صدا دارند، مناسب نیستند. حال مگی پت به شما دوستان عزیز برخی از نژاد های سگ آرام، بی سر و صدا و دوست داشتنی را معرفی خواهد کرد.

فرنچ بولداگ:
می توان به جرات گفت که یکی از نژاد های سگ که بسیار آرام و هم چنین بی سر و صدا است، نژاد بولداگ فرانسوی می باشد. طبق نظر سنجی که بر روی صاحبان این نژاد شده است، نتیجه بدست آمده نشان داده است که حدود 85 درصد این افراد اعلام کرده ‌اند که سگشان خیلی کم واق واق می ‌کند. با این حال ممکن است از بولداگ فرانسوی صدا های خرخر بشنوید.

شارپی:
در مورد سگ های شارپی باید بگوییم که این سگ ها بیشتر برای نگهبانی مورد استفاده قرار می گیرند ولی از آن جایی که این نژاد بسیار کم واق واق می کند و هم چنین آرام و بسیار مهربان است، به عنوان سگ آپارتمانی نیز نگهداری می شوند. این سگ ها فقط زمانی واق واق می کنند که احتمالاً مشکلی در پیرامون آن ها و یا برای خود آن ها به وجود آمده باشد.

کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل:
اگر به اسم این نژاد دقت کرده باشید، متوجه می شوید که آن ها بسیار با اصل و نسب هستند. این سگ ها بسیار آرام و هم چنین بی سر و صدا هستند. آن ها از نژادی بسیار با ارزش و عالی می باشند. در مورد این سگ ها باید گفت که آن ها جثه‌ ای کوچک دارند و زیبا و دوست داشتنی هستند. هم چنین باید افزود که این نژاد بسیار خوش ‌رفتار می باشند و روحیه ورزشکاری نیز دارند.

پاگ:
یکی از نژاد هایی که در ایران نیز بسیار معروف هستند، نژاد پاگ است. در مورد این سگ ها باید بگوییم که آن ها به طرز عجیبی به انسان‌ ها شباهت دارند. سگ های پاگ توانایی فهمیدن این که چه زمانی باید ساکت باشند را به خوبی دارند و هم چنین در حالت کلی نیز سر و صدای زیادی ندارند.

آکیتا:
از دیگر نژاد های بسیار زیبا و هم چنین آرام و سگ های بی صدا می توان به نژاد آکیتا اشاره کرد. در مورد این سگ ها باید بگوییم که آن ها ذاتاً بی‌ صدا هستند و به همین دلیل برای شکار پرورش داده می شده اند. گفته شده است که بسیار بعید است که نژاد آکیتا هاپ هاپ کند. البته بهتر است که بدانید زمانی که سر و صدا می ‌کنند باید حواستان باشد، چرا که احتمالاً مشکلی وجود دارد.

و نژاد هایی دیگر عبارت اند از: بیچون فرایز، پاگ، شی هوا هوا، داشهوند، بوستون تریر، بولداگ انگلیسی، یورکشایر تریر، کوتون دو تولیر، مالتیز، پودل، شیتزو، فاکس تریر و کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل که از سگ های آرام و بی سر و صدا می باشند.

Join our newsletter

Volutpat vel turpis nulla lorem sed semper. Aliquam sagittis sem libero viverra vehicula nullam ut nisl.

[contact-form-7 id=”210″ /]

درج دیدگاه