زبان بدن خرگوش

زبان بدن خرگوش

 

مفهوم حرکات خرگوش

خرگوش-خوش-تیپ

 

برای خرید انواع نژاد سگ و گربه اصل و شجره دار و… با مگی پت تماس بگیرید

فروش و پرورش خرگوش گوشتی و خانگی ( جهت همکاری در پرورش خرگوش گوشتی با ما تماس بگیرید))

 

خرگوش‌های خانگی شخصیت بزرگ‌تری دارند که بیشتر مردم به آن‌ها اعتبار می‌دهند.

افرادی که هرگز خرگوش خانگی نداشته اند ممکن است درک نکنند که هر خرگوش شخصیت منحصر به فرد خود را دارد.

همه خرگوش‌ها برای ابراز خوشحالی، غمگینی یا ترس کارهایی انجام می‌دهند و در حالی که هر خرگوش متفاوت است، رفتارهای خاصی برای اکثر خرگوش‌ها یکسان است.

 

خرگوش Binkying

 

خرگوش هایی که در حال دویدن هستند کمی شبیه به شخصی هستند که با خوشحالی به هوا می پرند و پاشنه های خود را به هم می کوبند.

در حالی که خرگوش ها عملاً آن کلیک پاشنه فرد آستر را انجام نمی دهند، آنها به هوا می پرند و بدن خود را می پیچند تا نشان دهند که خوشحال یا هیجان زده هستند.

ممکن است کسی که نمی‌داند یک خرگوش شبیه به چه شکلی است، فکر می‌کند که خرگوشش می‌ترسد و فرار می‌کند یا مشکل دیگری برای او وجود دارد، اما یک خرگوشی یک کار بسیار عادی و طبیعی برای یک خرگوش خوشحال است.

همه صاحبان خرگوش باید خرگوش هایی داشته باشند که به اندازه کافی خوشحال شوند.

 

خرگوش حفاری

 

خرگوش ها حفار طبیعی هستند. پسرعموهای وحشی آنها برای لانه سازی و ساختن خانه های خود و خرگوش های خانه ما برای تفریح ​​حفر می کنند.

این یک رفتار غریزی است اما می تواند برای انسان هایی که آنها را دوست دارند آزاردهنده و مخرب باشد.

خرگوش ها برای جلب توجه شما روی پاها یا دستان شما حفاری می کنند. حفاری طبیعی است!

 

اسم حیوان دست اموز 500

 

اگر خرگوش شما تا به حال با همان سرعتی که می تواند در اتاق بدود، انگار چیزی در تعقیب او است، پس شما شاهد اسم حیوان دست اموز 500 بوده اید. شاید آنها در حال بازی با شما یا یک دوست پشمالو هستند یا منتظر یک خوراکی مورد علاقه هستند.

صرف نظر از دلیل، خرگوش 500 نه تنها برای تماشای سرگرم کننده است، بلکه می توانید مطمئن باشید که این بدان معناست که خرگوش شما یک خرگوش خوشحال است.

 

پریدن خرگوش

 

برخی از افراد وقتی می بینند که خرگوش هایشان به پهلوهایشان می زند عصبی می شوند، اما این لق زدن نشانه خرگوش رضایت مندی است.

معمولاً خرگوش شما استراحت می کند، می نشیند و سپس به پهلو می غلتد تا دراز بکشد.

این حرکت فلاپ با تشنج بسیار متفاوت است زیرا خرگوش شما بسیار آرام است، چشمانش به احتمال زیاد بسته می شود و پاهایش حرکت نمی کنند.

فلاپ کردن یک رفتار طبیعی خرگوش است و به این معنی است که خرگوش شما آرام است.

 

صداهای خرگوش

 

خرگوش ها اجتماعی هستند و در حالی که اکثر افرادی که هرگز صاحب خرگوش نبوده اند هرگز صدای خرگوش را نشنیده اند، می توانید مطمئن باشید که آنها واژگان خاص خود را دارند تا به ما و یکدیگر بگویند که چه احساسی دارند.

برخی از صداها مانند جیغ بسیار واضح هستند. یک خرگوش فقط در صورتی فریاد می زند که بترسد، استرس داشته باشد یا ترسیده باشد.

 

صداهای کمتر هشداردهنده دیگر عبارتند از وزوز یا صدای بوق، که می تواند به معنای هیجان زده بودن آنها باشد و معمولاً در حالی که آنها در حال چرخیدن و بو کشیدن خرگوش دیگری هستند، و دندان قروچه انجام می شود.

دندان قروچه می تواند به این معنی باشد که خرگوش شما ناراحت است یا درد دارد، اما همچنین می تواند به این معنی باشد که خرگوش راضی است.

اگر صدای دندان قروچه (که به آن خرخر هم گفته می شود) در حالی که خرگوش شما نشسته، قوز کرده است و حرکت نمی کند شنیده شود، به احتمال زیاد نشان دهنده درد آنهاست. پس از فلاپ، به این معنی است که آنها آرام هستند.

 

غرغر کردن صدای دیگری است که اگر خرگوش سرزمینی داشته باشید یا عصبانی یا استرس داشته باشید ممکن است بشنوید.

عقیم کردن یا عقیم کردن خرگوش به رفع هر گونه تمایلات سرزمینی کمک می کند، اما اگر می خواهید خرگوش جدیدی را به خرگوش خود معرفی کنید، ممکن است همچنان صدای غرغر بشنوید. یا نوع دیگری از رفتار پرخاشگرانه ممکن است رخ دهد.

 

لگد زدن خرگوش

 

خرگوش ها اگر بخواهند می توانند ضربه ای بسیار قوی بزنند.

آنها پاهای عقبی قدرتمندی دارند و اگر ناراضی باشند ممکن است برای فرار با لگد لگد بزنند یا نشان دهند که در صورت نگه داشتن آنها می خواهند زمین گیر شوند.

اگر به نظر می رسد که خرگوش شما در حالی که از شما دور می شود لگد می زند، سعی می کند خاک را از بین ببرد تا نشان دهد که ناراحت است.

اگر خرگوش در حالی که او را در آغوش گرفته اید لگد می زند، باید با احتیاط او را پایین بیاورید زیرا اگر در حین نگه داشتن به اندازه کافی لگد بزند ممکن است کمرش آسیب ببیند یا فلج شود.

 

خرگوش دماغ زدن و تکان دادن

 

اگر خرگوش شما بینی خود را روی اسباب بازی های خود یا شما تکان می دهد، به این دلیل است که این روش آنها برای کاوش و بررسی چیزها است.

درست مانند کوسه‌ها برای دریافت ایده‌ای از آنچه که به آن نگاه می‌کنند تکان می‌خورند، خرگوش‌ها نیز بینی‌های کوچک بسیار حساسی دارند که به آن‌ها کمک می‌کند تا بفهمند چه چیزی محیط‌شان را تشکیل می‌دهد.

گاهی اوقات یک ضربه یا تلنگر با یک نیش برای آزمایش بیشتر یا نشان دادن اینکه خرگوش می‌خواهد شما حرکت کنید یا به شما توجه کنید، به دنبال آن نیش می‌زند.

 

گاز گرفتن خرگوش

 

خرگوش‌ها ممکن است برای جلب توجه شما یک نیش بی‌گناه به شما بدهند، اما همچنین می‌توانند برای نشان دادن تسلط، از ترس یا اینکه بگویند چیزی/کسی را دوست ندارند گاز بگیرند.

خرگوش ها ممکن است یکدیگر را گاز بگیرند، اگر در حال دعوا هستند یا اگر یک خرگوش مستقر از خرگوش جدید خوشش نیاید، به دلیل ناامیدی جنسی یا ایجاد یک سلسله مراتب با خرگوش های دیگری که با آنها زندگی می کنند، یا صرفاً به این دلیل که نمی خواهند کاری انجام دهند.

اگر می خواهید آنها را بردارید یا در قفس بگذارید. خرگوش‌ها معمولاً پرخاشگر نیستند و عقیم‌سازی یا عقیم‌سازی می‌تواند به رفع هر گونه تمایلات تهاجمی کمک کند.

 

خرگوش کوبنده

 

خرگوشی که به پای عقبی خود ضربه می زند، خرگوش ناراحت است.

کوبیدن نشانه ای است که به منظور هشدار دادن به خرگوش های دیگر است که چیزی در آن منطقه وجود دارد که باید از آن اجتناب کنند.

کوبیدن می تواند به این معنی باشد که خطر نزدیک است یا اینکه آنها عصبانی هستند یا احساس خطر می کنند.

 

لیسیدن خرگوش

 

زبان های خرگوش فقط زیباترین هستند و لیس های کوچکی که خرگوش ها می دهند تفاوتی ندارند.

آنها ممکن است مانند سگ ها بوسه زن نباشند، اما اغلب دیده می شوند که خود یا دوستان خرگوش خود را با زبان های صورتی زیبا و بامزه خود آرایش می کنند.

این رفتار بسیار طبیعی است، اما اگر خرگوش بیش از حد مو بخورد، می تواند مشکل ایجاد کند.

مطمئن شوید که با شانه کردن یا برس زدن مرتب خرگوش خود را در رژیم نظافت خود کمک کنید.

 

چانه زدن خرگوش

 

خرگوش ها مانند بسیاری از حیوانات دیگر غدد بویایی روی صورت خود دارند.

گاهی اوقات خرگوش ها چانه خود را روی چیزی می مالند (که به آن چانه می گویند) تا به خرگوش های دیگر بگوید که آن شی مال آنهاست.

این یک روش عادی برای علامت گذاری قلمرو آنها است.

ترجمه مقاله

Join our newsletter

Volutpat vel turpis nulla lorem sed semper. Aliquam sagittis sem libero viverra vehicula nullam ut nisl.

[contact-form-7 id=”210″ /]

درج دیدگاه